Klimtoestel Aap
€ 2.263
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 2,1 x 1,9 x 1,7 m |
| Valzone | 3,3 x 0,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 15 kg |
| Grootste onderdeel | 2,3 x 0,1 x 0,1 m |
