Zandtafel nijntje klein
€ 2.091
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,4 x 0,9 x 2,1 m |
| Valzone | 4,4 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,4 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 24 kg |
| Grootste onderdeel | 2,7 x 0,1 x 0,1 m |
