MP 603 Balansbalk solo
SKUMNP.603.001
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
Sub productcategorieBalansbalk solo
ProductlijnBasic Play
€ 234
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 1,5 x 0,3 x 0,2 m |
| Valzone | 4,5 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan met grip H1.0
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.020.1KP€ 1.994 -
-
-
3 varianten op basis van materiaal
