MP 603 Balansbalk duo
SKUMNP.603.021
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
Sub productcategorieBalansbalk duo
ProductlijnBasic Play
€ 423
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,5 x 1,3 x 0,3 m |
| Valzone | 5,6 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
8 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
8 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
Taludglijbaan met bordes H1.5
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.021.4UP€ 2.426
