Wiebelbrug MP 638
SKUMNP.638.002
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
ProductlijnBasic Play
€ 3.403
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,9 x 1,3 m |
| Valzone | 5,5 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
Taludglijbaan met bordes H1.0
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.022.1UP€ 2.062 -
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.260.2KP€ 10.216 -
4 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
Taludglijbaan breed + bordes H2.0
Gerecycled kunststof met glijbaan rvsArtikel: BBP.021.9KR€ 7.731 -
