Social Speech Bubble
€ 627
Toestelinformatie
| Leeftijd | 12 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Afzetpaal, Fietsenstandaard / -rek, Meeting point |
| Valhoogte | nvt |
| Afmetingen | 0,6 x 0,1 x 2,2 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 13 kg |
| Grootste onderdeel | 2,21 x 0,59 x 0,12 m |