Steltenpad klein (4 stelten)
€ 740
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,7 m |
| Afmetingen | 2,0 x 0,5 x 2,4 m |
| Valzone | 5,1 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
