3 varianten
op basis van materiaal
Duikel duo recht H1.10-0.90
€ 740
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 2,1 x 0,2 x 1,2 m |
| Valzone | 3,0 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 3,0 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
