Veerhobbel Stier
€ 777
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Veren |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,6 x 0,4 x 0,8 m |
| Valzone | 2,8 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 2,8 x 2,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 777
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Veren |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,6 x 0,4 x 0,8 m |
| Valzone | 2,8 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 2,8 x 2,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |