Taludglijbaan H1.0
€ 2.828
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,3 x 0,9 x 1,2 m |
| Valzone | 1,5 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
