3 varianten
op basis van materiaal
Taludglijbaan H0.59
€ 2.982
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,8 x 1,0 x 0,8 m |
| Valzone | 2,5 x 2,1 m |
| Obstakelvrije zone | 4,3 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
