4 varianten
op basis van materiaal
Brugje 2m met Touwleuning
€ 3.194
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | < 0,3 m |
| Afmetingen | 2,1 x 0,9 x 0,9 m |
| Valzone | 3,9 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
