Duo touw schommel
€ 2.985
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,2 x 1,8 x 2,8 m |
| Valzone | 7,2 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 120 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 2,4 x 0,4 x 3,8 m |
