Taludglijbaan breed
€ 9.680
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,5 x 3,1 x 2,5 m |
| Valzone | 4,0 x 3,4 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 6,1 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 80 kg |
| Grootste onderdeel | 3,3 x 1,0 x 0,9 m |