6 varianten
Zandtakel
€ 598
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 0,4 x 0,2 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,5 x 0,5 m |
