2 varianten
op basis van materiaal
Speelschip Antilope
€ 49.952
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 2,9 m |
| Afmetingen | 9,3 x 10,2 x 6,9 m |
| Valzone | 13,6 x 13,7 m |
| Obstakelvrije zone | 13,6 x 13,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
