2 varianten
op basis van materiaal
Draaiende balans 2m
€ 1.866
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,2 x 1,2 m |
| Valzone | 5,4 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
