Balanceerparcours
€ 6.682
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,9 x 4,3 x 2,4 m |
| Valzone | 10,8 x 8,5 m |
| Obstakelvrije zone | 10,8 x 8,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
