2 varianten
op basis van materiaal
Balanceerparcours
€ 6.521
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 13,9 x 1,9 x 3,5 m |
| Valzone | 17,3 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 17,3 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
