Hellingklimmer 3.45m
€ 1.923
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,2 m |
| Afmetingen | 3,3 x 0,6 x 3,3 m |
| Valzone | 6,7 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 92 kg |
| Grootste onderdeel | 4,0 x 0,2 x 0,2 m |
