2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 8.214
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 4,6 x 1,6 x 1,6 m |
| Valzone | 7,7 x 5,2 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 1,0 x 0,5 m |
