Combinatietoestel
€ 16.739
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 7,5 x 5,5 x 2,9 m |
| Valzone | 10,4 x 8,3 m |
| Obstakelvrije zone | 10,4 x 8,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
