Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Overig |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 4,2 x 1,3 x 0,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 1500 kg |
| Grootste onderdeel | 1,4 x 1,4 x 0,6 m |
