4 varianten
op basis van materiaal
Boomhut rond boom gat n.t.b. Gatmaat MAX 880mm!
€ 13.646
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,0 x 3,1 x 1,9 m |
| Valzone | 7,3 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
