2 varianten
Klimroute Victoria
€ 17.000
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Zandspel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 6,9 x 4,5 x 3,6 m |
| Valzone | 9,9 x 7,7 m |
| Obstakelvrije zone | 9,9 x 7,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 110 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 4,0 x 1,0 x 0,4 m |
