Watercombinatie LWA versie
€ 15.667
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 6,1 x 4,5 x 2,3 m |
| Valzone | 8,4 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 7,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 93 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 * 0,2 * 0,2 m |
