Slingerduizel
€ 6.285
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Draaien, Slingeren |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,5 x 1,5 x 2,3 m |
| Valzone | 5,5 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 7,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 31 kg |
| Grootste onderdeel | 3,2 x 0,6 x 0,6 m |
