Duikel solo H0.92
€ 474
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 1,6 x 0,1 x 0,9 m |
| Valzone | 3,0 x 2,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,0 x 2,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 474
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 1,6 x 0,1 x 0,9 m |
| Valzone | 3,0 x 2,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,0 x 2,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |