Klimwand
€ 1.455
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Overig |
| Speelfuncties | Bewegen, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 0,60 m |
| Afmetingen | 2,40 x 1,25 x 0,09 m |
| Valzone | 1,55 x 5,40 m |
| Obstakelvrije zone | 1,55 x 5,40 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.455
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Overig |
| Speelfuncties | Bewegen, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 0,60 m |
| Afmetingen | 2,40 x 1,25 x 0,09 m |
| Valzone | 1,55 x 5,40 m |
| Obstakelvrije zone | 1,55 x 5,40 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |