Warped wall
€ 6.875
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Straatspelen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 2,0 x 0,7 x 2,0 m |
| Valzone | 5,4 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 360 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 2,1 x 1,0 m |
