Hangende touwen
€ 3.883
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel, Straatspelen |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 4,2 x 1,6 x 2,1 m |
| Valzone | 6,0 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 41 kg |
| Grootste onderdeel | 3,7 x 0,6 x 0,2 m |
