Springelementen 4 stuks
€ 2.878
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Springen, Straatspelen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,3 x 3,3 x 0,6 m |
| Valzone | 6,3 x 5,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 5,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 67 kg |
| Grootste onderdeel | 1,8 x 0,9 x 1,2 m |
