Balanselement
€ 5.892
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Straatspelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 7,3 x 3,0 x 2,4 m |
| Valzone | 8,7 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 10,3 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 41 kg |
| Grootste onderdeel | 3,7 x 0,6 x 0,2 m |
