Brug
€ 1.533
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Straatspelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,1 x 0,8 x 1,1 m |
| Valzone | 5,3 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 29 kg |
| Grootste onderdeel | 1,8 x 0,2 x 0,2 m |
