MP 603 Balansbalk duo
€ 423
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,5 x 1,3 x 0,3 m |
| Valzone | 5,6 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 423
| Leeftijd | 3 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,5 x 1,3 x 0,3 m |
| Valzone | 5,6 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |