Veerhobbel Kat
SKUBBP.011.5K-022
ProductcategorieVeerelementen
ProductlijnBasic Play
€ 922
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Veren |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,5 x 0,4 x 1,0 m |
| Valzone | Ø 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
8 varianten
-
6 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
-
5 varianten op basis van materiaal
