8 varianten
Voelbord Zomer
€ 856
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | n,v,t, |
| Afmetingen | 1,2 x 0,1 x 1,7 m |
| Valzone | 4,2 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
