6 varianten
op basis van materiaal
Taludglijbaan H1.0
SKUBBP.020.9KR
ProductcategorieGlijbanen
Sub productcategorieTaludglijbaan
ProductlijnBasic Play
€ 2.952
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,4 x 0,9 x 1,9 m |
| Valzone | 2,6 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
