2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 11.561
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,1 x 5,6 x 2,5 m |
| Valzone | 8,9 x 7,3 m |
| Obstakelvrije zone | 9,9 x 7,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 149 kg |
| Grootste onderdeel | 2.8 x 0.9 x 0.9 m |
