Combinatietoestel
€ 9.596
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Kruipen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,9 x 2,7 x 2,0 m |
| Valzone | 6,9 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 100 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 * 0,8 * 0,8 m |
