Hellingklimmer
€ 2.809
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 4,3 x 1,0 x 2,9 m |
| Valzone | 7,0 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,0 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 48 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 4,0 x 0,9 m |
