8 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 10.003
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,3 x 2,3 x 2,6 m |
| Valzone | 7,3 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
