8 varianten
op basis van materiaal
Parcours
€ 6.851
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 4,9 x 2,8 x 1,6 m |
| Valzone | 8,0 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,0 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 105 kg |
| Grootste onderdeel | 2,0 x 1,0 x 1,0 m m |
