6 varianten
op basis van materiaal
Duikel trio H1.00-1.45-1.20
€ 788
Gecoat aluminium blauw
BBP.040.4A
€ 1.296
Gecoat aluminium zwart
BBP.040.4B
€ 1.296
Grenen, FSC® gecertificeerd
BBP.040.4G
€ 1.136
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBP.040.4H
€ 1.271
Gerecycled kunststof
BBP.040.4K
€ 788
RVS
BBP.040.4R
€ 1.048
RVS
BBP.040.4R-Q
€ 1.261
Gerecycled kunststof
BBP.040.4U
€ 979
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,1 x 1,9 m |
| Valzone | 3,5 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
