Speelhuis Boerderij
€ 3.147
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 1,5 x 1,2 x 1,6 m |
| Valzone | 4,5 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 44 kg |
| Grootste onderdeel | 1.17 x 0.97 x 0.88 m |
