Tractor Groen inclusief
€ 6.519
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,2 x 1,5 x 1,6 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 2,0 x 0,1 x 0,1 m |
