4 varianten
Brandweerwagen met ladder
€ 14.346
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,3 x 3,2 x 2,4 m |
| Valzone | 5,7 x 4,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 6,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 60 kg |
| Grootste onderdeel | 3,5 x 1,6 x 1,5 m |
