Dubbele schommel 2 PZ H2.5
€ 2.625
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,9 x 1,9 x 2,9 m |
| Valzone | 7,2 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
