Vrijstaande glijbaan H1.0
€ 3.019
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,1 x 0,9 x 1,7 m |
| Valzone | 4,6 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 1,0 x 0,4 m |
