Duizelschijf schuin 46cm
€ 1.689
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Draaien, Zitten |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 0,6 m |
| Valzone | 3,5 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,5 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
